BESÖK OSS

Huvudkontor

Hövdingegatan 1
824 42 Hudiksvall

Google maps

We Are Snajd

Jonatan Hjalmarsson

VD &
Full stack-utvecklare

+4670 611 26 59
jonatan@snajd.se
LinkedIn

Fredrik Fernlund

Digital Strateg &
CRO

+4673 818 61 47
fredrik@snajd.se
LinkedIn

Anton Jakobsson


Art Director &

UX/UI-design

+4670 578 45 97
anton@snajd.se

André Nilsson-Hugo

Marknadsstrateg
 &
Affärsutvecklare

+4670 365 88 55
hugo@snajd.se
LinkedIn

Johanna Mörk

Kommunikatör &
Copywriter

+4670 408 66 00
johanna@snajd.se
LinkedIn

Carl Öst-Wilkens

Fullstack Developer &
Fotograf

+4673 829 33 33
LinkedIn

Johan Zetterberg

Fullstack Developer

+4673 849 80 18
johan@snajd.se

Johan Nyström

Reklamfilmare &
Fotograf

+4670 510 31 24
LinkedIn

SUPPORT & DRIFT

Snajd hjälper dig med dina tekniska frågor och förvaltning inom generella IT-frågor, web och infrastruktur. Vi kan hjälpa dig att komma igång med din nya tjänst eller felsöka din befintliga. Med vår breda kompetens inom olika tekniska områden och partnerskap kan vi komma med lösningar som passar dina behov.

Snajd supportportal

Logga in som kund

Behöver du hjälp?

Skicka in ett ärende